Partneri

Bez prvotriedného prístupu a priamej podpore viacerých aktívnych predstaviteľov slovenského auto, moto, tuningového a motoršportového prostredia, by sme nikdy neboli dokázali to, čím dnes AMTS Slovakia je.Uvedomujeme si aj a vzácnosť vzťahov so silnými hráčmi našej automobilovej komunity. Preto vďaka a pozornosť patrí majiteľom a tvorcom automobilových skvostov, ktoré sú pútačmi na slovenských podujatiach a exponátmi na slovenských stánkoch.

Nezabúdame, že bez partnerov by sme neboli nikde. Vďaka partnerom existuje aj táto webstránka a vďaka nim pripravujeme pre Vás atraktívny stánok každý rok.


Vyzývame Vás preto, pozrite si ich webstránky, ich aktivity a produkty, pretože našimi partnermi sú dobrí ľudia. Ľudia v pozadí úspešných spoločností, ktorých obchodným cieľom nie sú len dnes zarobené peniaze a hneď zajtra zabudnutý zákazník.

Sú to všetko spoločnosti, ktoré chcú byť činnou súčasťou našej automobilovej kultúry, motoršportu a tuningu. Ako vidíte, nielen doma ale aj v zahraničí. Dovolíme si tvrdiť, že zaslúžene a právom!

Ďakujeme a sme hrdí, že s nimi môžeme spolupracovať!

Sme skutočne hrdí na dlhoročné hodnotné partnerstvo s dominantným a inovatívnym podujatím v tejto brandži - Auto, Moto a Tuning Show, v ktorého zákulisí pracuje skvelý tím ľudí.


V ich réžii funguje aj tuningový webportál - Carstyling.hu - online komunitné a klubové prostredie v Maďarsku.

Vďaka nim vzniklo AMTS Slovakia a oni nás pozývajú každý rok s rovnakým zanietením.


Výnimočná pohostinnosť a profesionalita zo strany organizátorov plus značný záujem i dobrodružnosť slovenských motoristov sú hlavnými piliermi celej iniciatívy, nesmieme však zabudnúť na tých, ktorí každým rokom zlepšujú úroveň našej prezentácie a podmienky pre účastníkov.

Hlavný partner

Realizační partneri

Mediálny a komunikační partneri:

REGISTRAČNÉ FORMULÁRE

Chcete zaregistrovať svoje auto a alebo byť partnerom kontaktujte nás!